Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри менеджменту > Викладачі кафедри менеджменту взяли участь у Літній економічній школі «Європейська інтеграція та сталий розвиток: перспективи для України»

З 10 по 14 червня 2024 року представники кафедри менеджменту факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки та психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі, доцент Тетяна Кузнєцова та викладач Євген Кузнєцов взяли участь у Літній економічній школі «Європейська інтеграція та сталий розвиток: перспективи для України». Захід проходив у змішаному форматі, поєднуючи он-лайн і оф-лайн сесії, і завершився захистом командних проектів і врученням міжнародних сертифікатів.

Організаторами школи виступили Всеукраїнська асоціація економістів-міжнародників і Донецький національний університет імені Василя Стуса. Програма навчання включала різноманітні тренінги та зустрічі з експертами у сфері європейської інтеграції та сталого розвитку, що дозволило учасникам поглибити свої знання та навички в цих стратегічних сферах. Важливо зазначити, що серед 193 зареєстрованих учасників лише 64 найактивніші отримали сертифікати, що підкреслює високий рівень вимог до навчання й активності.

Перший день Школи був присвячений церемонії відкриття та зустрічі з представниками дипломатичного корпусу України. Продовженням дня стали тренінги з теми збалансованого територіального розвитку в країнах ЄС, проведені доктором економічних наук, професором і деканом Тетяною Орєховою. Наступні дні були не менш насиченими: учасники ознайомилися з питаннями сталого розвитку, захисту навколишнього середовища, інклюзії, економічних інструментів політики сталого розвитку, зелених фінансів та багатьох інших тем.

Особливу увагу було приділено практичним аспектам, таким як розвиток малого та середнього підприємництва, корпоративна соціальна відповідальність європейського бізнесу та роль туризму у сталому розвитку. Прикінцеві дні Школи були присвячені захисту проектів, підготовлених учасниками, що стало ключовим моментом для перевірки набутих знань та їхнього практичного застосування.

Доцент Тетяна Кузнєцова та викладач Євген Кузнєцов продемонстрували високий рівень підготовки й активну участь у всіх заходах Школи, що дозволило їм отримати міжнародні сертифікати.

«Участь у Літній економічній школі стала важливим кроком для підвищення професійного рівня нас як викладачів, дозволила розширити наш кругозір щодо європейських підходів до територіального та сталого розвитку. Безумовно, отримані знання та навички будуть інтегровані до навчального процесу кафедри менеджменту, що сприятиме підготовці здобувачів вищої освіти до праці в умовах євроінтеграції України та впровадженню принципів сталого розвитку до практичної діяльності, сприянню інтеграції європейських стандартів до української освіти та науки», – додають Тетяна Вікторівна та Євген Сергійович.

Доцент Тетяна Кузнєцова та викладач Євген Кузнєцов висловлюють щиру подяку організаторам Літньої економічної школи «Європейська інтеграція та сталий розвиток: перспективи для України» за надану можливість взяти участь у цьому заході.

Пресцентр кафедри менеджменту