Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри менеджменту > Проєкт студентів-менеджерів з УГСП «RenewalLeaders (Лідери Відродження)» отримав визнання європейського значення

Протягом 2023-2024 навчального року десять студентів спеціальності 073 «Менеджмент» Університету Григорія Сковороди в Переяславі взяли участь у міжнародному проєкті EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво». Які успіхи?

Як розповідають сковородинівці, проєкт надав їм можливість не лише отримати цінні знання та навички у сфері соціального підприємництва, а й познайомитися з іншими талановитими молодими людьми з усієї України.

Завдяки Junior Achievement Ukraine, досвідченому партнеру Європейського Союзу, наші студенти отримали доступ до унікальної програми, яка охоплювала такі теми:

• основи соціального підприємництва: чітке розуміння принципів, цілей та соціального впливу цієї сфери;
  • розробка бізнес-плану: практичні навички створення чіткої стратегії для реалізації своїх ідей;
  • зелений курс та екологічна стійкість: інтеграція принципів сталого розвитку у свої бізнес-моделі;
  • маркетинг та просування: ефективні методи донесення свого бачення до цільової аудиторії;
  • фінансування та ресурсне забезпечення: пошук та залучення необхідних коштів для розвитку проєкту;
  • менеджмент і бізнес: набуття навичок ефективного ведення бізнесу, що робить позитивний вплив.

Ключовими подіями проєкту стали навчальний курс з соціального підприємництва, де протягом року студенти вивчали основи соціального підприємництва, розробляли бізнес-плани та знайомилися з успішними кейсами, а також «Табір підприємництва» – одноденний інтенсив, що згуртував 700 юних талановитих студентів з різних куточків України. Учасники презентували свої бізнес-ідеї та отримали цінні поради від досвідчених менторів.

Горді сповістити про те, що другокурсники спеціальності 073 «Менеджмент» Софія Вераксіч, Станіслав Русавський та Ірина Середа досягли значного успіху – їх нагородили престижними сертифікатами за чудовий проєкт соціального підприємства «RenewalLeaders (Лідери Відродження)». Тренером команди виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Тетяна Кузнєцова. Завдяки її глибоким знанням, практичному досвіду та харизматичному стилю викладання, студенти отримали не лише теоретичні знання, але й цінні практичні поради і мотивацію для розвитку своїх ідей.

Крім цього, студенти успішно пройшли тестування й отримали міжнародний сертифікат Entrepreneurial Skills Pass (ESP) – документ європейського значення, який підтверджує отримані компетентності у сфері підприємництва, відкриваючи двері до нових можливостей і кар’єрного зростання.

Участь у проєкті EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» стала незабутнім досвідом для сковородинівців. Вони отримали цінні знання та навички, які допоможуть їм у майбутньому.

Університет Григорія Сковороди в Переяславі пишається своїми студентами та їхніми досягненнями. Переконані, що цей проєкт є важливою ініціативою, яка сприяє розвитку соціального підприємництва в Україні та дає молодим людям можливість зробити світ кращим.

Пресцентр кафедри менеджменту