Арт-пленер

Сторінками мистецького життя факультету: арт-пленер.

У квітні минулого року, в рамках IV Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй», проходив арт-пленер творчої молоді, в якому взяли участь учні 10-11 класів ЗОШ Київщини, студенти педагогічних коледжів та нашого університету.

Плене́р (в перекладі із французького означає «малюнок на відкритому повітрі») – у живописі термін, який позначає передачу у картині всього багатства змін кольору, зумовлених дією сонячного світла й атмосфери. Під керівництвом члена Національної спілки художників України, старшого викладача кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Романа Миколайовича  Мотузка, кураторів проекту – кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Борисівни Носаченко, викладачів Заріни Рустамівни Шокіровоїта Олени Вадимівни Шпитальової, у пленері взяли участь більше 30 юних художників. Учасники конкурсу мали можливість поспілкуватись у невимушеній, дружній атмосфері та проявити свої художні здібності з живопису у процесі зображення мальовничих пейзажів з натури у музеї під відкритим небом НІЕЗ «Переяслав».

Запрошуємо до перегляду фото-галереї та чекаємо на нові зустрічі!

ФОТО: