Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > Запрошуємо на Х Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви – 2019»

Х Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви -2019» проводиться 1920 березня 2019 р. серед молоді віком від 15 до 20 років у жанрі вокального мистецтва.

Організатори конкурсу:

• «ДВНЗ Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»;
  • Деканат педагогічного факультету;
  • Кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання.

Мета конкурсу:

• активізація та подальший розвиток вокального мистецтва серед учнівської молоді;
  • виявлення та підтримка молодих талантів, залучення учнівської молоді до світових художніх цінностей;
  • збагачення репертуару виконавців високохудожніми національними зразками;
  • виховання високо-естетичної культури;
  • відбір талановитої молоді до вступу в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Учасники конкурсу:

До участі у конкурсі запрошується учасники віком 15-20 років.

І категорія – учні старших класів шкіл естетичного виховання, учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, учасники аматорського мистецтва – переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів;

ІІ категорія – студенти музичних навчальних закладів (училища культури, музичні училища, інші середні мистецькі учбові заклади), учні педагогічних училищ, студенти ЗВО, які здобувають ступінь  «бакалавр».