Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > Анонси кафедри менеджменту освіти і практичної психології > Міжнародна науково-практична офлайн-онлайн конференції учнівської молоді, студентів, аспірантів і молодих учених

Міжнародної науково-практичної офлайн-онлайн конференції учнівської молоді,
студентів, аспірантів і молодих учених

«Актуальні проблеми сучасної психології: шляхи становлення особистості – 2019»

Оргкомітет запрошує учнівську молодь,  бакалаврів, магістрів, аспірантів і молодих учених прийняти участь у Міжнародній науково-практичній офлайн-онлайн конференції учнівської молоді, студентів, аспірантів і молодих учених «Актуальні проблеми сучасної психології: шляхи становлення особистості – 2019», що є проектом з річним циклом онлайн-офлайн роботи. Пленарне засідання та робота стаціонарних секцій конференції відбудеться 1416 травня 2019 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав-Хмельницький, Україна).

КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕРЕДБАЧАЄ РОБОТУ ЗА НАСТУПНИМИ ТЕМАТИЧНИМИ НАПРЯМАМИ:

1. Актуальні питання практичної психології
  2. Сучасні технології актуалізації ресурсів особистості