Вітаємо з Днем народження Наталію Валеріївну Мороз

Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини факультету > Вітаємо з Днем народження Наталію Валеріївну Мороз

Сьогодні, 26 серпня 2019 року, День народження святкує старший лаборант кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталія Валеріївна Мороз.

Дорога Наталіє Валеріївно!

Прийміть щирі й сердечні побажання невичерпних творчих сил, натхнення та подальших перемог на життєвих стежинах! Нехай у Вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а доля збагачувала Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Бажаємо Вам святкового настрою, міцного здоров’я, радості, миру й безмежного людського щастя!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету