Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > Конкурс дитячих малюнків «Мир у серці кожної дитини» шукає талановитих юних художників

Юні художники віком від 6 до 17 років включно запрошуються до участі в конкурсі дитячих малюнків «Мир у серці кожної дитини», що відбудеться 8-10 жовтня 2019 року в рамках VIIІ Українсько-польського наукового форуму-2019 «Освіта для миру» («Edukacja dla pokoju»).

Як ідеться в афіші, творча робота (малюнок) може бути виконана у будь-якій техніці: олівець, фарби, фломастери, пастель. Формат малюнку – А3 або А2.

Роботи необхідно надіслати до 4 жовтня 2019 року за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, Нова пошта №2, Олена Шпитальова, +38 (063)-496-77-31, або передати особисто на кафедру мистецьких дисциплін і методики навчання педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (І корпус, IV поверх, аудиторія 408).

До кожної роботи додається анкета учасника Конкурсу, в якій необхідно зазначити: прізвище, ім’я автора, клас, навчальний заклад, контактний телефон.

Відкриття виставки та нагородження переможців дипломами та  мистецькими подарунками відбудеться 9 жовтня 2019 року, о 12:00, у виставковій залі – ауд. 422.

Крім цього, відомо, що результати конкурсу будуть розміщені на сайтах університету та педагогічного факультету.

Контактні телефони організаторів Конкурсу:

+38 (063)-496-77-31 (Олена)

+38 (093)-982-86-11 (Марта)