Профорієнтація у центрах професійно-технічної освіти

Викладачі кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи провели профорієнтаційну роботу у закладах середньої освіти та ЦПТО Київської області. Під час зустрічі обговорювалися особливості вступної кампанії 2019 року, напрями підготовки, спеціальності та спеціалізації, які можуть здобути вступники під час навчання в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Абітурієнти дізналися, які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на різні спеціальності та перспективи працевлаштування. Учням було роздано профорієнтаційний матеріал – буклети та пам’ятки. Також учні випускних класів отримали вичерпну інформацію стосовно студентського життя в університеті, умов проживання в гуртожитках, можливостей академічної мобільності студентів та міжнародних програм обміну.

Усі бажаючі були запрошені на День відкритих дверей у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Прес-центр кафедри