Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри музичного мистецтва і методики навчання > Науково-практичний семінар сковородинівців-магістрантів з Богуславським гуманітарним коледжем

На початку ІІ семестру 2019-2020 н. р. на кафедрі мистецьких дисциплін і методик навчання відбувся науко-практичний онлайн-семінар між викладачами та магістрантами спецільностей 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво, Музичне мистецтво) нашого ЗВО й адміністрацією та педагогічним колективом КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя Левицького».

Тематикою зустрічі було обговорення наступних питань:

• реформа вищої освіти в Україні, її тенденції та досвід;
  • сучасний зміст підготовки фахівця мистецько-педагогічного спрямування;
  • особливості освітньо-наукових програм другого (магістерського) рівня підготовки майбутніх вчителів музичного та образотворчого мистецтва, викладачів мистецьких дисциплін, їх відповідність сучасному ринку праці;
  • актуальність формування наукової компетентності майбутніх магістрів освіти.

Особливо активно студенти долучилися до обговорення компонентів особистості сучасного вчителя: духовності, моралі, гуманності, етичних та естетичних якостей. Онлайн-семінар проходив в атмосфері взаємоповаги та взаєморозуміння, зацікавленості учасників, творчої співпраці.

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання