Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > 11 березня 2020 року відбудеться відкрита зустріч із представниками Національного агентства

У зв’язку із проведенням акредитаційної експертизи освітньої програми: «Середня освіта (Музичне мистецтво) (13 Музичне мистецтво, магістратура) у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, 11 березня по 13 березня 2020 року включно у ЗВО буде працювати експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

11 березня 2020 року о 17.00 за адресою: м. Переяслав, вул. Сухомлинського 30, відбудеться відкрита зустріч на яку запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу.

Побажання і рекомендації можна надсилати на е-mail: lidijapm@ukr.net. Керівник експертної групи – Лідія Петрівна Макаренко, тел.: + 38 (098) 389-38-46.

Прес-служба педагогічного факультету