Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > Юні художники мають нагоду проявити себе в конкурсі малюнків і декоративних композицій – передбачені відзнаки

Як повідомляє прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання педагогічного факультету Університету Григорія Сковороди у Переяславі усіх юних художників і тих, хто бажає ними стати (від школярів молодших класів до студентів вишу – прим.авт.) Від імені університету запрошено взяти участь у дистанційному творчому конкурсі малюнків і декоративних композицій на тему «Весняний натюрморт з елементами народності», який відбудеться у рамках VIІМіжнародного полікультурного  фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй – 2020»

«Техніка творчих робіт може бути виконана з використанням різних художніх матеріалів: акварель, гуаш, акрил, олія, вугілля, туш-перо, тощо. Декоративні композиції – в техніці  розпису, аплікації, витинанки тощо» – пояснюють у оргкомітеті конкурсу.

Фото робіт необхідно надсилати не пізніше ніж 12 травня 2020 р. на електронну адресу: mrtstrlts@gmail.com, а якщо у вас виникли питання то усі довідки можна отримати за телефоном: + 38 (093)-982-86-11 (Марта Валеріївна).

Переможці конкурсу неодмінно будуть відзначені і нагороджені.

Прес-служба університету