Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > Вдев’яте обговорять регіональні культурні, мистецькі та освітні практики: зголошуйтесь до реєстрації у міжнародній інтернет-конференції

Кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики», яка відбудеться вже наступної середи – 27 квітня 2022  р.

Робота конференції буде проходити у таких наукових напрямках:

Секція 1.  Історія, теорія і практика сучасного мистецького краєзнавства.

Секція 2. Культурологічні концепти загальної та мистецької педагогіки.

Секція 3. Теоретичні та практичні засади професійної підготовки майбутніх учителів і викладачів мистецького спрямування.

Секція 4. Мистецько-педагогічна та мистецько-оздоровча діяльність в закладах освіти в умовах воєнного стану в Україні.

Задля участі в конференції потрібно заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3uX1Ebh та до 25 квітня 2022 року надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу regionalkonf2021@gmail.com.

Програму та сертифікат учасники отримають електронною поштою (у форматі PDF).

Організаційний внесок – 100 грн., для аспірантів та студентів – безкоштовно.

Кошти слід перераховувати до 25 квітня 2022 року за наступними реквізитами:

Отримувач

Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Р/р UA 978201720313211002201003726
Банк ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 04543387
МФО 820172

У квитанції обов’язково вказати: П.І.Б., організаційний внесок за участь у Міжнародній конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики».

З вимогами до оформлення статей та іншою більш детальною інформацією ви можете ознайомитися в Інформаційному листі.

Організаційний комітет конференції