Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > «Переяславський дивограй»: долучайтеся до ІХ Міжнародного полікультурного онлайн фестивалю-конкурсу

Запрошуємо взяти участь у ІХ Міжнародному полікультурному онлайн фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй», який відбудеться 25-26 травня 2022 року.

Мета фестивалю-конкурсу: популяризація музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

Вікові категорії учасників: I – від 12 до 15 років, IІ – від 16 до 17 років; IІІ – студенти закладів вищої освіти I-II рівня акредитації, IV – студенти закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

Професійні категорії: А – учні та студенти професійних музичних, хореографічних та художніх навчальних закладів; А1 – учні та студенти педагогічних навчальних закладів.

До участі у ІХ Міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй» запрошується молодь з особливими освітніми потребами.

Онлайн фестиваль-конкурс проходитиме у кількох номінаціях:

1. Народний спів (соло, дует).
  2. Академічний вокал (соло, дует).
  3. Естрадний вокал (соло, дует).
  4. Вокальний ансамбль.
  5. Хорове виконавство (диригування).
  6. Інструментальне виконавство (соло).
  7. Інструментальні ансамблі (дозволяється участь одного викладача і одного концертмейстера).
  8. Інструментальний дует (без участі викладача).
  9. Хореографічне виконавство (за видами).
  10. Арт-пленер.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету на електронну адресу: artkonkurs@ukr.net (у назві файлу вказати своє прізвище) до 23  травня 2022 року:

• заявку встановленого зразка, фото та відеозапис, завантажений на хмарний сервер: Googlе-Disk, YouTube, ukr.net, mail хмара;
  • заявку встановленого зразка, фото учасника та його робіт (для учасників арт-пленеру на адресу obrazotvorchemystetstvo@ukr.net).

Організаційний внесок становить 200 грн. Він має бути перерахований до 24 травня 2022 року за наступними реквізитами:

Отримувач

Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Р/р UA 978201720313211002201003726

Банк ДКСУ м. Київ

ЄДРПОУ 04543387

МФО 820172

У квитанції обов’язково вказати: П.І.Б., орг. внесок за участь у фестивалі-конкурсі.

З детальнішою інформацією щодо участі в онлайн фестивалі-конкурсі Ви можете ознайомитися в Інформаційному листі.

Оргкомітет фестивалю-конкурсу