Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри музичного мистецтва і методики навчання > Профорієнтація кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання набирає обертів: відбулася зустріч із випускниками Житомирського коледжу

Наприкінці 2021 року викладачі кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)» факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі активізували свою профорієнтаційну роботу на всіх рівнях і в усіх можливих форматах. Зокрема, 23 грудня 2021 року на платформі «Zoom» відбулася зустріч із випускниками Житомирського фахового музичного коледжу імені В. С. Косенка.

Знайомство з випускниками циклової комісії народних інструментів Житомирського фахового музичного коледжу імені В. С. Косенка викладачі кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання розпочали з розповіді про особливості навчання, професійний рівень викладачів спеціальності, широкі можливості участі у різноманітних міжнародних проєктах, конкурсах, фестивалях, цікаве творче студентське життя, комфортні умови проживання у гуртожитку, мальовниче розташування корпусів та гуртожитку університету, а також про перспективи працевлаштування випускників спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Наприкінці спілкування студентам Житомирського фахового музичного коледжу ім. В.С. Косенка було запропоновано заповнити анкету абітурієнта в Google формі.

Зазначимо, що організації зустрічі сприяла цьогорічна випускниця освітнього рівня «Магістр» спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)» Людмила Нестерчук – заслужена артистка УРСР, викладач І-ї категорії, концертмейстер ІІ-ї категорії, викладач спеціального класу (бандура), класу ансамблю, керівник педагогічної практики Житомирського фахового музичного коледжу імені В. С. Косенка.

Зустріч була дуже цікавою та насиченою. Видається, дехто із випускників коледжу все ж задумався над вступом до нашої альма-матер. Тож можна бути впевненими, що такі заходи не проходять безслідно, а сприяють професійному самовизначенню молоді.

Пресцентр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання