Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри музичного мистецтва і методики навчання > На зустрічі представників спеціальності «Музичне мистецтво» зі стейкхолдерами обговорювали реалії та перспективи: як це було

Попри усі ризики сьогодення, 13 січня 2023 року відбулася чергова зустріч робочої групи Освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 014.13 «Середня освіта (Музичне мистецтво)» зі стейкхолдерами. Обговорили проєкт ОПП – 2023, намітили перспективи подальшого розвитку спеціальності та можливості співпраці.

Робочу групу очолили гарант – кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Кожевнікова та стейкхолдери: доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Сергій Горбенко й завідувачка мистецько-педагогічного відділення КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» Галина Погрібняк.

У межах договірних відносин між освітніми закладами обговорювалися питання академічної мобільності науково-педагогічних працівників. Зокрема, планувалося проведення відкритих лекцій викладачів ОП та стейкхолдерів протягом 2023 року.

Ряд питань стосувався вибору онлайн-ресурсів для вдосконалення освітнього процесу, можливості заключення угоди із зарубіжними вищими освітніми закладами, зокрема із Молдовою.

Крім того, акцентувалася увага на участі здобувачів вищої освіти у конференціях, зокрема у X Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики» (м. Переяслав), Міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсу «Переяславський дивограй», мистецьких проєктах, публікаціях тощо.

Пресцентр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання