Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > «Жіноча врода України»: вже завтра сковородинівці зможуть відвідати виставку творчих робіт студентів і викладачів ФПОММ

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку творчих робіт студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво» факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва «Жіноча врода України».

Виставка презентується на першому поверсі корпусу №1 Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

У програмі заходу:

1. Художні твори, у яких втілено образ жінки в різних художніх техніках (декоративний живопис, традиційна лялька-мотанка, сучасна авторська лялька, колаж, малярство на склі, живопис).
  2. Майстер-клас з виготовлення сувенірної мотанки-оберегу (магістрантка Олена Хайнюк).
  3. Майстер-клас зі створення патріотичного браслету зі стрічок (магістрант Віктор Смірнов).
  4. Благодійна ярмарка-продаж художніх творів (усі виручені кошти будуть передані на потреби ЗСУ).

Відкриття виставки – 7 березня 2023 року о 12:00.

Оргкомітет виставки