Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси кафедри менеджменту > Круглий стіл на тему: «Управління персоналом в інноваційних компаніях: тенденції, перспективи та виклики»

У четвер, 16 листопада 2023 року, за ініціативи кафедри менеджменту, факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки і психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі о 12:00 в змішаному форматі на платформі Zoom та наживо, у 409 аудиторії Університету Григорія Сковороди в Переяславі, відбудеться круглий стіл на тему: «Управління персоналом в інноваційних компаніях: тенденції, перспективи та виклики» в розрізі освітньої програми спеціальності 073 «Менеджмент».

Повідомляється, що головна мета цього заходу полягає в сприянні обміну цінним досвідом та знаннями з метою формування поглибленого розуміння ефективного управління персоналом у сучасному інноваційному бізнес-середовищі.

Серед основних завдань заходу:

• вивчення впливу інноваційних технологій на кадровий розвиток та мотивацію співробітників, з використанням передових практик у цій сфері;
  • обговорення ключової ролі лідерства та ефективної комунікації в контексті інноваційного управління персоналом;
  • визначення способів створення стимулюючого середовища для розвитку новаторських ідей та ідентифікація викликів, які виникають з ростом інноваційних процесів;
  • аналіз впливу глобальних трендів та тенденцій у сфері інновацій на стратегії та практики управління персоналом в інноваційних компаніях, з виділенням ключових аспектів впливу;
  • розгляд етичних та правових питань у сфері управління персоналом в інноваційних компаніях, включаючи найкращі підходи до розв’язання етичних дилем.

Форму учасника круглого столу можна заповнити до 14 листопада 2023 року. Також відомо, що можливість брати участь  у цьому заході відкрита як для науково-педагогічних працівників, так і для здобувачів вищої освіти:

Участь у заході абсолютно безкоштовна для всіх учасників. Робоча мова заходу – українська.

Кожен учасник отримає сертифікати та програму круглого столу, які будуть доступні для завантаження на веб-сайті кафедри менеджменту.

Задля отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Костюкевич Ольги Миколаївни (e-mail: o.m.kostukevich@gmail.com, тел.: +38-(066)-242-52-77 )

Запрошуємо всіх зацікавлених до активної участі та обміну ідеями на користь успішного управління персоналом.

Пресцентр кафедри менеджменту