Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > Анонси кафедри кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти > «Початкова освіта сьогодення: проблеми та перспективи вирішення»: анонсовано IІ Міжнародну науково-практичну конференцію

Університет Григорія Сковороди в Переяславі, на правах співорганізатора, запрошує усіх охочих зголошуватися до участі у IІ Міжнародній науково-практичній конференції  «Початкова освіта сьогодення: проблеми та перспективи вирішення». Вона відбудеться в середу, 20 березня 2024 року об 11:00 у змішаному форматі – безпосередньо в УГСП, у конференц-залі імені Василя Сухомлинського, та на платформі Zoom

Поза УГСП, співорганізаторами зібрання є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Державний педагогічний університет імені Іона Крянге (Молдова), Державний університет Республіки Молдова, Бєльцький державний університет імені Алеку Руссо (Республіка Молдова).

За повідомленням організаторів учасники матимуть можливість обговорити актуальні проблеми сучасної початкової освіти.

Серед основних тематичних секцій роботи конференції:

Секція 1.  Інтеграція освіти і науки України в європейський освітній простір.

Секція 2.  Сучасні аспекти модернізації початкової освіти: стан, проблеми, перспективи розвитку.

Секція 3. Інноваційні методи і технології навчання та виховання в НУШ.

Секція 4. Психолого-педагогічна готовність майбутніх учителів до змін та інновацій в умовах сучасних викликів.

Секція 5. Менеджмент і маркетинг у системі розвитку освіти України.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Задля участі в конференції необхідно до 10 березня 2024 року:

• заповнити заявку для участі в конференції (бланк заявки додається);
  • надіслати матеріали конференції на електронну адресу konferenzia7@ukr.net

Адреса та контакти оргкомітету:

Університет Григорія Сковороди в Переяславі, вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав, Київська область, 08401.

+ 380 (73)-061-99-03 Людмила Красюк; +380 (68) 122-48-33 Тетяна Форостюк.

Більше інформації щодо конференції в інформаційному листі.

Зголошуйтесь, позаяк ваше долучення до роботи конференції матиме внесок у розвиток  початкової освіти.

Пресцентр кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти