Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри менеджменту > «Застосування можливостей штучного інтелекту в освіті»: на ФММПП відбувся вебінар від інноваторки Маргарити Калюжної

У вівторок, 20 лютого 2024 року, в межах ефективного функціонування Навчально-дослідного центру «Діджитал-менеджмент» факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки і психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбувся вебінар на тему: «Застосування можливостей штучного інтелекту в освіті».

Спікеркою заходу виступила видатна інноваторка у галузі освіти, володарка численних нагород та переможниця міжнародних конкурсів Маргарита Калюжна. Її виступ був сповненим цікавими фактами, практичними порадами та захопливими прикладами, не залишивши байдужим жодного учасника.

На початку заходу Маргарита Володимирівна розповіла про штучний інтелект та розкрила його безмежні можливості й багатогранність. Наголосила, що штучний інтелект – це не лише модний тренд, але і потужний інструмент, що революціонізує освітній процес, роблячи його більш цікавим та ефективним.

Спікерка вразила учасників рядом цифрових інструментів та ресурсів на основі штучного інтелекту, які можуть стати невід’ємними помічниками для викладачів, вчителів та студентів. Її презентацію супроводжували яскраві слайди, відео та інтерактивні вправи, що забезпечило учасникам відчуття практичного застосування можливостей штучного інтелекту.

Особливий акцент було приділено генерації пронтів – коротких текстів, які генерує штучний інтелект за заданими параметрами.

«Цей інструмент може стати великим відкриттям для вчителів, дозволяючи створювати унікальні завдання та навчальні матеріали, що відповідають потребам та інтересам кожного учня», – зазначила Маргарита Калюжна.

Жвава дискусія після доповіді надала учасникам вебінару можливість обговорити тему, задати питання та отримати кваліфіковані поради від Маргарити Володимирівни.

Вебінар «Застосування можливостей штучного інтелекту в освіті» став подією, яка не лише розширила знання учасників про штучний інтелект, але й надихнула на нові ідеї та творчі експерименти в галузі освіти.

Пресцентр факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології