Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси кафедри музичного мистецтва і методики навчання > ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики»: як стати учасником

24 квітня 2024 року, об 11:00 на платформі Zoom за ініціативи кафедри музичного мистецтва і методики навчання факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки та психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбудеться ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики». Розповідаємо як стати її учасником.

Серед тематичних напрямків конференції:

1. Історія, теорія та практика сучасного художньо-історичного та художньо-педагогічного краєзнавства.
  2. Актуальні проблеми мистецтва та педагогіки у контексті євроінтеграції.
  3. Теоретичні та практичні засади професійної підготовки майбутніх учителів мистецтва.
  4. Формування цифрової компетентності майбутніх учителів мистецтва у процесі професійної підготовки.
  5. Мистецько-оздоровча діяльність в закладах освіти.
  6. Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх викладачів мистецьких шкіл.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська, грузинська, румунська.

Задля участі в конференції потрібно до 20 квітня 2024 року необхідно заповнити реєстраційну Google форму й надіслати тези доповіді на електронну скриньку regionalkonf2021@gmail.com.

Повідомляється, що автори мають можливість подати тези до публікації в електронній збірці матеріалів конференції. Роботи друкуються в авторській редакції. Вимоги до їх підготовки знайдете в інформаційному листі.

Контактні  телефони організаторів:
+38(093)5240127 – Ірина Малашевська;
+38(093)7977642 – Антоніна Карпенко;
+38(063)5380977 – Олена Ткаченко.

Запрошуємо науковців, викладачів мистецьких і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів, викладачів та учителів взяти участь у події. Не пропустіть цю унікальну можливість обміну досвідом та наукових досягнень у сфері культури та освіти.

Пресцентр кафедри музичного мистецтва і методики навчання