Як ми вже розповідали, з 29 травня 2024 року, за підтримки Київського національного університету технологій і дизайну, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі, в межах проєкту VEHUB4YOU (VIRTUAL YOUTH BUSINESS HUBS INTERNATIONAL NETWORK) зареєстровано віртуальний Стартап-Бізнес-Менеджмент-Хаб (СБМ-Хаб). 19 червня 2024 року в межах його функціонування відбувся перший захід, що об’єднав 7 закладів освіти з різних регіонів України від ліцеїв до університетів.
Учасниками заходу стали викладачі та здобувачі освіти Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, Державного професійно-технічного закладу освіти «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» та Переяславського академічного ліцею імені Івана Мазепи.
Як розповідає очільниця хабу з боку Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидат економічних наук, доцент, гарант освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Тетяна Кузнєцова, перший захід СБМ-Хабу став чудовим прикладом того, як віртуальні зустрічі можуть сприяти обміну знаннями та досвідом, а також генерувати нові ідеї та проекти, сприяючи гейміфікації та діджиталізації в навчанні.
«Важливість віртуального обміну думками, ідеями та досвідом у сучасному світі складно переоцінити. Саме тому СБМ-Хаб УГСП з самого початку своєї роботи прагне стати платформою для відкритого діалогу та співпраці в освітньому середовищі: як між педагогами та здобувачами освіти, так і між освітою та бізнесом з різних куточків України», – додає Тетяна Вікторівна зауважуючи, що для УГСП знайомство з бізнес-симулятором Vial+ не було новиною, адже протягом трьох років він успішно використовується в освітньому процесі. Це дозволило поділитися досвідом та кращими практиками з учасниками заходу, які вперше знайомилися з Vial+.
Презентацію Vial+ провів генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій, к.е.н., доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Віталій Паздрій. Він детально роз’яснив можливості та переваги симулятора, а також детально відповів на цікаві запитання учасників.
Під час обговорення учасники поділилися своїми враженнями від Vial+, висловили думки щодо його практичного застосування в освітньому процесі та запропонували можливі сценарії використання.
Важливо підкреслити, що бізнес-симулятори, такі як Vial+, надають унікальну можливість здобувачам освіти отримати практичний досвід ведення бізнесу в безпечному середовищі, уникаючи реальних ризиків і помилок.
Використання цих інноваційних інструментів значно посилює освітній процес, робить його більш цікавим, практичним та ефективним, що, безумовно, сприяє підготовці кваліфікованих конкурентоздатних фахівців для сучасного ринку праці (як національного, так і міжнародного/європейського).
Наостанок команда Стартап-Бізнес-Менеджмент-Хабу УГСП у складі доцента Тетяни Кузнєцової, доцента Людмили Яременко, доцента Інни Макарчук, доцента Людмили Бурдонос, викладача Євгена Кузнєцова й аспіранта Івана Макарчука щиро дякують всім учасникам зустрічі та планують й надалі організовувати подібні заходи, адже вірять у те, що співпраця й обмін досвідом – це запорука успіху в будь-якій справі.
Пресцентр кафедри менеджменту