Здобувачі спеціальності «Менеджмент» факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки і психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі разом з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри менеджменту Тетяною Кузнєцовою та викладачем кафедри менеджменту Євгеном Кузнєцовим взяли активну участь у двох міжнародних вебінарах, організованих Інститутом Науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародною фундацією науковців та освітян.
Як розповідають сковородинівці, метою участі у вебінарах було ознайомлення з сучасними тенденціями в галузі освіти; розвиток цифрових компетентностей праці з новими технологіями; поглиблення знань у сфері менеджменту й їх застосування на практиці; підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
Слід зауважити, що перший вебінар відбувся з 8 по 17 жовтня 2024 року та мав назву «Трансфер освітніх технологій освітніх технологій в країнах Європейського союзу та України». Його основними темами стали онлайн-навчання, інтерактивні методи та міжнародна співпраця, а до проведення долучилась кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Тетяна Кузнєцова й здобувачі різних курсів та груп спеціальності «Менеджмент»: Ярослав Гвоздік – Мен-21; Рустам Ібрагімов – Мен-11; Дмитро Данильченко – Мен-11; Марія Дяченко – Мен-21з; Максим Голуб – Мен-11; Владислав Країло – МТІ-31; Олександр Рибак – Мен-11; Владислав Крумка – Мен-11; Марина Дука – Мен-21з; Владислава Юречко – Мен-21з; Роман Чайка – Мен-11; Олександр Дарда – Мен-11; Микита Сухотовський – Мен-32; Богдан Балан – Мен-32; Володимир Вознюк – Мен-32; Олександр Коваленко – Мен-11; Ян Вороновський – Мен-32; Олексій Масалов – Мен-32; Олександр Сірак – Мен-11; Сергій Хмельницький – Мен-21.
Учасники здобули знання щодо сучасних тенденцій в онлайн-навчанні, таких як гейміфікація, адаптивне навчання та використання віртуальної і доповненої реальності; набули практичних навичок використання інтерактивних платформ для створення навчальних матеріалів та проведення занять; розширили уявлення про можливості міжнародної співпраці в освітній сфері та дізналися про успішні кейси з інших країн; отримали мотивацію до подальшого саморозвитку та впровадження інноваційних підходів до навчального процесу.
З 22 по 31 жовтня 2024 року проходив другий вебінар «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі». Основні теми вебінару стали застосування AI в навчанні, етичні аспекти, інструменти AI. Участь взяли здобувачі Вадим Леус – Мен-32, Богдан Балан – Мен-32 з викладачем кафедри менеджменту Євгеном Кузнєцовим.
Результатами другого вебінару стало те, що учасники ознайомилися з основними поняттями штучного інтелекту та його застосуванням в освіті; вивчили можливості використання інструментів штучного інтелекту для персоналізації навчання, автоматизації рутинних завдань та аналізування великих даних; обговорили етичні аспекти використання штучного інтелекту в освіті та його вплив на роль учасника освітнього процесу; отримали практичні рекомендації щодо впровадження інструментів штучного інтелекту до навчального процесу.
Участь в обох польсько-українських вебінарах тривалістю по 45 годин кожний, що еквівалентно по 1,5 кредити ECTS, дозволила здобувачам вищої освіти спеціальності «Менеджмент» ознайомитися з сучасними освітніми технологіями, що застосовуються в країнах Європейського Союзу, та їх адаптацією до українського освітнього простору. Це важливий досвід, що сприяє професійному розвиткові та розширенню світогляду, коли отримані компетентності дозволять успішно адаптуватися до викликів сучасного світу та робити свій внесок у розвиток освіти та бізнесу.
Пресцентр факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки і психології