Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки та психології розповідає про профорієнтаційну роботу у квітні

Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри менеджменту > Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки та психології розповідає про профорієнтаційну роботу у квітні

Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки та психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі активно продовжує працювати в напрямку профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами, пропонуючи їм можливість ознайомитись із умовами та можливостями оволодіння спеціальностями, які можна здобути в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Профорієнтацію проводили викладачі та стейкхолдери кафедри музичного мистецтва і методики навчання доктор педагогічних наук, професор Ірина Малашевська, стейкхолдер Марко Гудзь, кафедри образотворчого мистецтва і методики навчання кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Стрілець та кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Кузнєцова.

17 квітня 2025 року відбулась онлайн-зустріч з абітурієнтами Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу. На заході були представлені основні напрями навчання, переваги кожної спеціальності та можливості подальшого професійного зростання для студентів.

Поза тим, кафедрою музичного мистецтва і методики навчання було проведено ще дві онлайн-зустрічі з потенційними абітурієнтами:

  • Криворізького обласного фахового музичного коледжу (21 квітня 2025 р.)
  • Запорізького фахового музичного коледжу ім. П.І. Майбороди (25 квітня 2025 р.)

Організаторами зустрічей виступили доктор педагогічних наук, професор Ірина Малашевська та здобувач й стейкхолдер  Марко Гудзь.

Зміст зустрічі було спрямовано на ознайомлення абітурієнтів з м. Переяслав, Університетом Григорія Сковороди в Переяславі та освітніми програмами спеціальності В5 «Музичне мистецтво» та А3 «Середня освіта (Музичне мистецтво. Мистецтво)».

У свою чергу, викладачі кафедри менеджменту впродовж квітня 2025 року провели три великі блоки онлайн-зустрічей зі старшокласниками різних ліцеїв і шкіл області. Зустрічі пройшли в дружній, невимушеній атмосфері та відзначилися активною взаємодією зі здобувачами середньої освіти, які виявили щирий інтерес до запропонованої інформації.

Організаторкою першого блоку зустрічей 8 квітня 2025 року стала доцент Тетяна Кузнєцова. Онлайн-захід відбувся для учнів Таращанського академічного ліцею «Ерудит» із залученням учнів Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського.

Своєю чергою, організаторами другого блоку зустрічей 22 квітня 2025 року були професор Оксана Банар (Опорний навчальний заклад Мар’янівське навчально-виховне об’єднання Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок Поліської селищної ради), Олександр Ковтун (Пухівський заклад загальної середньої освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області) та Олександр Черняєв (Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області). Принагідно, було охоплено учнів Бучанського ліцею №5.

Натомість третій блок зустрічей 24 квітня 2025 року організували доценти Людмила Бурдонос (Фастівський ліцей №4 Фастівської міської ради Київської області) та Володимир Стеценко (Борівський академічний ліцей Фастівської міської ради Київської області).

«Незалежно від того, хто був ініціатором конкретної онлайн-зустрічі, усі викладачі кафедри менеджменту завжди брали спільну активну участь у всіх заходах. Кожна така зустріч перетворювалася на змістовну командну презентацію, у межах якої всі члени кафедри долучалися до обговорень, відповідали на запитання школярів, ділилися власним досвідом і баченням професії менеджера. Така синергія створювала атмосферу довіри та сприяла формуванню у майбутніх вступників цілісного уявлення про Університет Григорія Сковороди в Переяславі та про всі можливості, які він відкриває», – розповідають на кафедрі менеджменту.

Під час зустрічей учням докладно розповіли про особливості навчання за спеціальністю D3 «Менеджмент», про ключові освітні компоненти, які реалізуються на кафедрі, а також про те, як знання з управління допоможуть їм стати фахівцями, здатними відновлювати економіку України, формувати стратегії розвитку бізнесу та громад. Учасникам було наголошено на затребуваності управлінських професій у сучасному світі, особливо в умовах воєнного стану, цифрової трансформації й євроінтеграції. Значну увагу приділено особистісним якостям, які формує навчання в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі: відповідальність, ініціативність, аналітичне мислення, здатність до командної співпраці та патріотизм.

Також окремим фокусом кожної зустрічі була розповідь про Університет Григорія Сковороди в Переяславі – його традиції, цінності, розвиток та безпечну освітню інфраструктуру. Викладачі демонстрували фотоматеріали та відео сучасних аудиторій, навчальних лабораторій, бібліотеки, гуртожитків і сучасного укриття, що цілком забезпечує безпеку під час повітряних тривог. Вступникам детально пояснювали особливості вступної кампанії 2025 року, зокрема формат НМТ, пріоритетність подачі заяв, нюанси бюджетного і контрактного набору, а також наявність пільг. Було зроблено акцент на можливості навчання на бакалавраті та подальшого вступу до магістратури з перспективою наукової кар’єри або працевлаштування за фахом уже під час навчання.

Принагідно, викладачі поділилися історіями успіху своїх випускників, розповіли про партнерство університету з провідними суб’єктами господарювання й участь здобувачів вищої освіти у стартапах, грантових проєктах, міжнародних і всеукраїнських наукових конкурсах. Школярі отримали унікальну можливість побачити живу, сучасну та згуртовану команду кафедри менеджменту УГСП, яка підтримує кожного здобувача вищої освіти та створює середовище особистісного і професійного зростання.

Усі проведені заходи мали високий ступінь залучення та позитивний зворотний зв’язок від учнів і вчителів. Вони не лише ознайомили майбутніх вступників з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі, а й стали для багатьох визначальним моментом у виборі свого професійного шляху. Кафедра менеджменту щиро вірить, що результати цих зустрічей сприятимуть формуванню нової генерації управлінців з дипломами Університету Григорія Сковороди в Переяславі, спроможних змінювати Україну на краще.

Під час усіх вищезгаданих зустрічей студенти мали змогу поставити питання та отримати вичерпні відповіді, що, сподіваємось, допоможе їм зробити свідомий і вірний вибір щодо траєкторії свого професійного розвитку у майбутньому.

Профорієнтаційні зустрічі дають можливість потенційним абітурієнтам з усіх куточків нашої Батьківщини дізнатися про особливості навчання, вимоги до вступників та кар’єрні перспективи, які відкриваються після отримання вищої освіти в Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

 Пресцентр факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки та психології

Категорії