Міжнародна та проєктна діяльність кафедри менеджменту

Кафедра менеджменту Університету Григорія Сковороди в Переяславі є активним суб’єктом європейського наукового та освітнього простору. Свідченням цього є партнерство з провідними закордонними закладами вищої освіти і науковими центрами Чехії, Польщі, Туреччини.

Викладачі кафедри беруть активну участь в різноманітних міжнародних конференціях, симпозіумах, літніх школах, «круглих столах» та інших наукових і науково-практичних заходах.

Свідченням міжнародного визнання членів кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти є досвід.:

• участь у роботі україно-чеського проєкту «INCLUSIVE EDUCATION»;
  • Участь у проєкті програмиErasmus+ KA Youth №2019-1-TR01-KA205-073529 (SOS) “Adaptation Guide to Educational System &Social Life for International Students”
  • Участь у міжнародному освітницькому проєкті “Сучасні освітні технології психолого-педагогічного та соціального супроводу особистості: вітчизняний та зарубіжний досвід” (наказ по університету №221 від 19.11.2018р.)
  • Участь у проєкті програми Erasmus+ KA №586098-EPP-1-2017-1-UAEPPKA2-CBHE-JP “Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED” (2019-2021)
  • Участь у II Міжнародному науково-освітньому проекті «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» у Дубаї, Римі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні.  – 12.08-12.10.2021
  • Участь у міжнародному науковому проекті для освітян «Академічна доброчесність», Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC). – 08.11-26.11.2021 р
  • Участь у міжнародному науковому проекті для освітян «Newandinnovativeteachingmethods», Польща, Економічний університет в Кракові, 19.09-28.10.2022.
  • Участь у проєкті програми «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна», реалізується Британською Радою спільно із Міністерством освіти і науки, є одним із компонентів програми ЄС «Дім Європи» (2020-2021)
  • участь у проекті «Міжнародний табір «Права Людини та Європейська демократія в контексті європеїзації української молоді»» (International student camp.Organized in cooperation between Pereyaslsv Khmelnytsky Hryhory Skovoroda State Pedagogacal University and the Danish Helsinki Committee for Human Rights);
  • постійні стажування науковців кафедри у провідних закладах вищої освіти Європи.
  • активізація наукових ініціатив щодо участі у грантових програмах ЄС.

Стратегічними перспективами для кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти є інтернаціоналізація, міжнародна колаборація, підписання договорів про партнерство та наукову співпрацю з провідними науковими установами Європи та Сходу.