Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини кафедри образотворчого мистецтва і методики навчання > На ФММПП підсумували І Всеукраїнський онлайн-конкурс «Державний прапор України – символ національної єдності, честі, гідності»: хто переміг

На кафедрі образотворчого мистецтва і методик навчання факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки і психології Університету Григорія Сковороди підсумували І Всеукраїнський онлайн-конкурс «Державний прапор України – символ національної єдності, честі, гідності». Він фінішував 18 січня 2024 року.

За повідомленням організаторів, конкурс проводився з метою пропагування української культури, формування національних,  патріотичних та духовно-моральних цінностей молоді, а також пошук й підтримка обдарованих учнів, залучення їх  до творчої діяльності та активізація профорієнтаційної роботи.

У 2024 році конкурс відбувався вперше, склад журі комплектувався з фахівців кафедри образотворчого мистецтва і методик навчання. Конкурс мав три етапи:

• І етап – подача фото робіт та анкети учасника на зазначену електронну адресу 4-18 січня;
  • ІІ етап – оцінювання, робота журі 18 січня – 22 січня;
  • ІІІ етап – оголошення підсумків, проведення закриття конкурсу онлайн-конференція в «Zoom» 29 січня об 12.00.

За підсумками конкурсу дипломами за участь були нагороджені: Діана Булда та Ілона Кадура з Смотриківської філії Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Полтавської області (керівниця робіт – Любов Березорудська); Кирил Нездийминога та Аліна Блінська з Переяславської художньої школи імені Петра Холодного (керівники робіт – Лілія Саламаха й Василь Гайдучок); Анастасія Гутник й Олександра Дишкантюк (КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно – педагогічний фаховий коледж») й Мілена Курінна, Альбіна Чурілова (Педагогічний фаховий коледж комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради) (керівниці робіт – Аліна Кузнєцова, Наталія Слуцька, Ірина Тимофеєва); Анастасія Ухань, Анна Крутоголов, Аліна Кравчук, Софія Куліченко (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького») (керівники робіт – Віталій Коваленко, Євгеній Янушевич, Олена Голінська). Дипломи учасників отримали й дві здобувачки Університету Григорія Сковороди в Переяславі – Альона Пусєва й Ольга Машко.

Дипломи ІІІ ступеня здобули: Руслана Зеленюк (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького», керівниця – Вікторія Коваленко); Поліна Карабіненко (Переяславська художня школа імені Петра Холодного) (Керівник – Василь Гайдучок); Софія Сушанська (КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж») (керівник – Вікторія Опаряк); Денис Шокот (Сарненський районний ліцей «Лідер») (Керівниця – Ольга Федорчук); Роксолана Гайова й Дарина Огородня (Університет Григорія Сковороди в Переяславі); Ольга Кротко (КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж») (Керівниця – Наталя Слуцька); Ліза Шкарупа (Смотриківська філія Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Полтавської області) (Керівниця – Любов Березорудська);

За підсумками конкурсу дипломів ІІ ступеня удостоїлися: Анна Ухань (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького») (Керівник – Євгеній Янушевич); Аліна Шахрайчук, Анна Ігнатьєва і Артем Сітанський (Університет Григорія Сковороди в Переяславі) (Керівниця – Тамара Андрєєва); Поліна Царук (Переяславська художня школа імені Петра Холодного) (Керівник Роман Кірпа); Ілля Мельник (КЗ КОР «Переяславський ліцей-інтернат «Патріот») (Керівниця – Світлана Гриценко).

Дипломи І ступеня вибороли: Софія Ярута (Сарненський районний ліцей «Лідер») (Керівниця – Ольга Федорчук), робота якої мала назву  «Вони несуть прапор свободи попри всі труднощі. Об’єднані серця: прапор України у вогні випробувань»; Ярослава Василенко (Переяславська художня школа імені Петра Холодного) (Керівник – Василь Гайдучок) робота якої мала назву «Кольори незламності»; Тетяна Клименко (Університет Григорія Сковороди в Переяславі), робота якої мала назву «Янгол-захисник» й Діана Горбаченко (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького») (Керівник – Вікторія Коваленко) робота мала назву «Діти проти війни».

Державний прапор є невід’ємним атрибутом кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби та незламності країни, національної єдності, честі та гідності.

Пресцентр кафедри образотворчого мистецтва і методик навчання